چطور بفهمیم رابطه به ازدواج ختم می شود

یکی از بهترین سفرها در زندگی تبدیل رابطه دوستی به ازدواج است. هر کس دوست دارد از یک جاده مشخص و بدون هیچ توقفی در مسیر برای رسیدن به آن عبور کند. همه دوست دارند رابطه ای را شروع کنند و بعد یک روز از خواب بیدار شوند و ببینند تا ماه عسلی که همیشه منتظرش بودند چند ساعتی بیشتر فاصله ندارند.

نکته مهم در آن این است:اگر همه خانم ها بتوانند تحقق پذیر بودن این انتظار را در ابتدای هر رابطه شان بفهمند، آنوقت میزان دلشکستگی ها به حداقل خواهد رسید. مطمئنم که از خودتان می پرسید آیا این امکان پذیر است؟ من پاسختان را خواهم داد.

 

چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که چطور با او آشنا شده اید و حتی کجا؟

نباید توقع داشته باشید مردی که در خیابان با او آشنا شده اید فکر بزرگ ازدواج کردن با شما را در سر داشته باشد. این درست مثل پولی است که در خیابان روی زمین پیدا کنید و چون آن لحظه جوابگوی نیازتان بوده است، زندگی تان را حول آن بسازید. چقدر احمقانه!مردهایی که با شما در خیابان، رستوران و کافه و از این قبیل آشنا می شوند اکثراً از آنهایی هستند که می آیند، قلبتان را می شکنند و می روند.اگر بگویید استثناهایی وجود دارد با شما موافقم. بله وجود دارد ولی نمی توانید مطمئن باشید که مورد شما هم ازجمله آن استثناها باشد.

 

مورد مهم دیگری که باید به آن فکر کنید سرمایه گذاری است که روی شما کرده است: چه چیزهایی برایتان می خرد؟ چه برنامه هایی برایتان دارد؟ آیا آنطور است که می خواهد امروز خوشحال باشید و هیچ علامت مشخصی موجود نیست که فردا هم روز فوق العاده ای برایتان بسازد؟ شما را با خود به مهمانی می برد ولی هیچ هدفی برای آینده ندارد؟ هیچ چیز جز چیزهای مصرف شدنی (لباس، کفش، کیف، ساعت و از این قبیل) برای شما سرمایه گذاری نمی کند؟

هر مردی تا زمانیکه هر چیزی از شما که می خواهد را به دست بیاورد، می تواند اینکار را بکند. وقتی تمام خواسته های جنسی و غیرجنسی او را برآورده کردید، دیگر شروع پایان یافتن رابطه تان است.اگر واقع بین باشید، یک مرد واقعی و یک همسر احتمالی برای آینده شما سرمایه گذاری می کند. ایرادهای شما را پیدا کرده و سعی می کند آنها را اصلاح کند. به شما کمک خواهد کرد در زمینه های تحصیلی، کاری و همه عرصه ها پیشرفت کنید.خیلی بیش از از مسا ئل عادی روزمره برای شما انجام می دهد.

 

نکته کلیدی

اگر قصد ازدواج دارد ، ترس از دست دادن شما را هم دارد پس خیلی زود اقدام رسمی میکند
چنین مردی را پیدا کرده اید؟ عالی است!
ولی قبل از اینکه به شما تبریک بگویم، بگذارید کمی این ارزیابی را جلوتر ببریم. آیا به خدا اعتقاد دارد؟ آیا رابطه تان تحت فرمان همانی است که ازدواج را برای انسان بنیاد نهاد؟ اگر اینطور نیست، شاید باید قبل از ادامه مسیر با این فرد، پاسخی برای این مسئله پیدا کنید.دوستان من، رابطه های آزمون و خطا به هیج دردی نمی خورند! اگر شک دارید، بیش از تحقیق و بررسی کنید.اگر ما یاد بگیریم که خودمان را فریب ندهیم، دیگر هیچکس نخواهد توانست ما را فریب دهد.

جهت رزرو مشاوره تلفنی با این شماره تماس بگیرید 09374071940